Sport

Igraće se “Superklasiko”!!!

Fudbaleri Argentine savladali su Venecuelu rezultatom 2:0 i plasirali se u polufinale gde će igrati sa velikim rivalom, reprezentacijom Brazila.

Argentinci su do polufinala došli nakon pobede nad Venecuelom rezultatom 2:0, a golove su postizali napadač Intera, Lautaro Martines i fudbaler Betisa, Đovani Lo Selso.

Prvi gol je došao već posle 10 minuta fudbala kada je Lautaro Martines bio na pravom mestu u pravo vreme i Aguerovu asistenciju pretvorio u gol, što su navijači Argentine dočekali sa mnogo oduševljenja.

Na drugi gol se čekalo nešto duže, pošto je Lo Selso u 74. minutu dobio tu privilegiju da postavi konačni rezultat. Argentinci su bili apsolutni favoriti i to su svojom igrom i potvrdili, pa će trećeg jula u Belo Horizonteu ići na megdan domaćinu, Brazilu.