Sigurni Liverpul, povreda Alisona

Peh za golmana liverpula

LIVERPUL–Fudbaleri Liverpula na sjajan način su otvorili novu sezonu u Premijer ligi.

Redsi su slavili protiv Noriča u prvom kolu 4:1.

Krenuli su gosti ofanzivno na Enfildu, stvorili dvije dobre šanse koje je Alison odbranio, ali su doživjeli zbog takve igre nokaut u prvom poluvremenu.

Henli je u sedmom minutu postao prvi igrač koji je postigao autogol na otvaranju sezone u Premijer ligi.

Zatim je Salah nakon dodavanja Firmina dobro reagovao i zatresao mrežu u 19. minutu. Samo devet minuta kasnije Egipćanin je centrirao a Van Dajk glavom pogodio za 3:0.

Jedina loša stvar za navijače Liverpula večeras je viđena u finišu prvog dijela. Alison se povrijedio kod ispucavanja, pa ga je zamijenio Adrian već u 39. minutu.

U 42. se upisao i Origi i osigurao trijumf svom timu.

Gosti su u drugom dijelu postigli jedini gol na meču, a strijelac je bio agilni napadač Puki u 64. minutu