Sport

BiH vodila pa izgubila od Italije

Domaća selekcija je ipak prvo uspjela izjednačiti golom Lorenza Insignea u 49. minuti igre, a do pobjede su došli golom Marca Verrattija u 86. minuti

TORINO (AA) – Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na ”Allianz” stadionu u Torinu, u meču četvrtog kola grupe ”J” kvalifikacija za EURO 2020, poražena je od domaćina Italije rezultatom 1:2.

BiH je dobro ušla u utakmicu te je nakon nekoliko dobrih napada povela golom Edina Džeke u 32. minuti na odličnu asistenciju Edina Višće, što je bio i rezultat prvog poluvremena.

Domaća selekcija je ipak, prvo uspjela izjednačiti golom Lorenza Insignea u 49. minuti igre, a do pobjede su došli golom Marca Verrattija u 86. minuti.

Fudbalsku reprezentaciju BiH na ”Allianz” stadionu je bodrilo oko 7.000 bh. navijača.